אצלנו במרכז שמים את המשפחה והילדים במרכז, לפני הבעיות שהביאו אותם לספת הקליניקה. אני מזמינה אתכם להציץ אל מקבץ מתוך השירותים שניתנים במרכז אם כמסלולי טיפול, סדנאות או הרצאות בנושאים מקצועיים שונים. 

אבחון דידקטי וטיפול בלקויות למידה

אני מבצעת אבחונים דידקטיים שבהם אני יורדת לפרטים המקצועיים הכי קטנים, משקיעה את הלב ואת הנשמה - ומבלי "לשדוד" את ההורים. אני מאמינה בשינוי בעולם האבחונים, כך שכל ילד יוכל לקבל חינוך המותאם לצרכיו. לאחר אבחון קיים, או אבחון המבוצע על ידיי ומסקנותיו, אני מפתחת תוכנית טיפולית מוגדרת בזמן, שמטרתה להנחיל לילד אטסרטגיות למידה ועוד דרכים על מנת ללמוד בהצלחה תוך כדי "עקיפת" הלקות, והגעה להישגים אישיים ולימודיים. שיטות טיפול שונות הכוללות הוראה מתקנת, מתבצעות במרכז באחוזי הצלחה גבוהים מאוד.

גיל ההתבגרות - רגשית ולימודית

גיל ההתבגרות הוא לא תקופה קלה. אנחנו עוד זוכרים את זה מהימים שאנחנו היינו נערים, אך נראה כיום כי תקופת ההתבגרות בעידן המודרני היא אף קשה יותר. גיל ההתבגרות יכול לגרור אחריו קשיים כגון: קשיים חברתיים, בעיות משפחתיות, מרדנות, דיכאון, הפרעות אכילה, קשיים בלימודים ועוד מגוון נוספים. אני יכולה לעזור. במרכז אנו מפתחים תוכניות טיפוליות גם לבעיות ייחודיות ושונות, ואנחנו מתגאים באחוזי הצלחה גבוהים מאוד בלהחזיר נערים צעירים ומוכשרים לתלם האישי, עם שמחת החיים שמגיעה להם.

אימון וטיפול בהפרעות קשב

אני משתמשת בשיטות מקצועיות כמו CBT ואימון קוגנטיבי, על מנת להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז. שיטות אלו נותנות לי את הכלים כיצד לטפל באופן יעיל בהפרעות קשב וריכוז, תוך כדי שימוש באמצעים ייחודיים וגישה חדשנית בתחום. המרכז ביסס את עצמו בשנים האחרונות כמוביל בתחום, עם אחוזי הצלחה גבוהים מאוד של ילדים ונוער שלמדו להתמודד עם הפרעת הקשב שלהם.

טיפול בבעיות התנהגות

לא תמיד החיים בבית הם קלים. קורה לעיתים שיש חיכוכים בתוך המשפחה שנובעים מתוך קושי של הילדים עצמם, קשיים עם ההורים, חוסר תקשורת, ועוד מגוון של סיבות. במרכז אני מטפלת בקשר בין ההורים לילדים, כאשר התפיסה שלי היא לאחות את הקרעים, לטפל בבעיות פרטניות בחלקים במשפחה, וליצור תקשורת אמיתית וכנה בין חבריה. בנוסף לטיפול בהתנהגות הילדים ברמה המשפחתית, גם בעיות התנהגות של ילדים ונוער במסגרות אחרות, מטופלות במרכז על ידי מגוון שיטות ודרכים מקצועיות ויצירתיות, עד להגעה לתוצאה הרצויה. כמו כן, אני מטפלת גם בהתפרצויות זעם אצל ילדים ונוער ביעילות רבה.

ועוד תחומים רבים שאני יכולה לעזור לכם בהם!

התחילו את השינוי עוד היום, צרו איתי קשר:

אבחון דידקטי, לקויות למידה, בלימודים, קושי חברתי, ייעוץ הורים ומשפחות, הוראה מתקנת, CBT, טיפול, התנהגות, קשב וריכוז, גיל ההתבגרות, התפרצויות זעם