בנוסף לטיפולים האישיים\משפחתיים המקצועיים שהמרכז מציע, ישנן אפשרויות נוספות לשפר את חיי ילדכם ומשפחתכם. לפרטים לגבי כל אחת מן האפשרויות הבאות אתם יותר ממוזמנים ליצור קשר.

אני מקיימת סדנאות והרצאות להורים בנושאים הבאים: איך להפוך ילד טוב בלימודים למצטיין? עזרה לילדים בהכנת שיעורי בית, איך לקיים חיים משפחתיים רגועים יותר, התמודדות עם ילד בעל הפרעות קשב או לקויות למידה, איזון בין הבית לעבודה וכו'. אני בונה סדנאות להורים מתוך אמונה כי החינוך מתחיל בהם, וכשנעבור יחדיו על טעויות נפוצות של הורים, יוכלו המשתתפים בסדנאות להיות הורים טובים יותר. זהו אינטרס משותף
של כולנו, והמטרה המקצועית שלי.

לעיתים, שיטת העבודה של עבודה בקבוצות קטנות תתאים יותר לצורך הגעה למטרות שונות - למשל, הכנה לכיתה א', ואסטרטגיות למידה, שבהן העבודה בקבוצות מוסיפה ערך לתוכן המקצועי שמועבר בסדנא. אני מציעה סדנאות שונות לילדים ולמתבגרים מגילאי הגן (הכנה לכיתה א') עד לחטיבת הביניים (אסטרטגיות ללמידה נכונה, משפרת ציונים ומועילה). דרך הסדנאות אני תורמת להתנהלות הלימודית של כל ילד ומכינה אותו למצבים עתידיים שיתמודד איתם במערכת החינוך, ואני מתגאה באחוזי הצלחה גבוהים בציונים שאליהם מגיעים החניכים.

הכוונה ועזרה זו לא בושה, גם כשאתה איש מקצוע. לאחר ניסיון של כ-30 שנה בהוראה, במסגרות מכל הסוגים, בנוסף לניסיון מעשי בהתמודדות עם תלמידים בעלי לקויות למידה או הפרעות קשב, והצלחה רבה בלהביא אותם להישגים, אני מציעה למורים, וותיקים או צעירים, המתמודדים עם קשיים בהתמודדות עם בעיות התנהגות בכיתה, כלים של ממש, יחד עם ידע תיאורטי מקצועי, בדרכים הנכונות הנכונות ביותר להתמודדות עם הבעיות בכיתה.
להיות מורה זו שליחות, ועל אחריותנו להביא גם את התלמידים המתקשים ו"המפריעים" להצלחה.

התחילו את השינוי עוד היום, צרו איתי קשר:

קיבלתי את ההודעה, אחזור אליך בהקדם.