אתי ענבל סגרון טיפול משפחתי לקויות למידה הפרעות קשב התפרצויות זעם אבחון דידקטי הוראה מתקנת גיל ההתבגרות וויסות רגשי CBT
התחילו את השינוי עוד היום, צרו איתי קשר:

קיבלתי את ההודעה, אחזור אליך בהקדם.

בואו נכיר קצת...

 

שמי אתי - ענבל סגרון,

אני אמא מאושרת לשלושה בנים - איתי, אמיר ואביב, וסבתא גאה לאמילי אריאל ויונתן.

בעבר עסקתי בהוראה בבית ספר המשלב ילדים לקויי למידה וחריגים, וכיום אני מאבחנת, מייעצת ומטפלת בנושא ילד ומשפחה. אני בעלת תואר בהוראה, תואר בחינוך מיוחד ותואר בפסיכולוגיה וחינוך, מוסמכת כמאבחנת, מומחית באסטרטגיות קריאה, שפה ולקויות למידה, מטפלת בשיטות מיינדפולנס ו-CBT בנוסף להיותי מאמנת לילדים ונוער עם הפרעות קשב וריכוז.

 

האני מאמין שלי הוא קודם כל להסתכל על הילד, על האיכויות שלו, הכישרונות שלו, לפני שאנחנו מסתכלים על ה'בעיה' שלשמה הוא הגיע אליי לטיפול. דרך הקשר האישי והיחס החם שאני יוצרת עם המטופלים שלי, הבאים בשלל גילאי הילדות והנעורים, אני מצליחה באופן עקבי להגיע אל שורש הבעיה, ולפתח תוכנית טיפולית אשר תיגע במהותה.

 

אני אוהבת יצירתיות. חיות המחשבה היא מה שמעיר אותנו ומניע אותנו אל שינוי עצמי. לכן, במהלך הטיפול שאתאים לילד או הנער, אכניס בנוסף לאלמנטים החינוכיים-לימודיים הרגילים, גם עניין מעבר - משחקים ייעודיים ללקויות למידה, טיפול רגשי בעזרת בובות, משחקי זיכרון וידע כללי לצרכי העשרה, וכו'.
באופן מוכח, אני מצליחה דרך אמצעים אלו להגיע אל הילדים, וליצור גשר אל עבר הצלחה טיפולית.

 

לא רק ילדים ונוער באים אליי לספה בקליניקה. גם משפחות שלמות, החוות קשיים בהתנהלות היום-יומית, או קשיי תקשורת בין חלקים בתוך המשפחה הגרעינית, מגיעות אליי. ואני, כמאמינה גדולה בחשיבות המשפחה כסביבה תומכת לילד, מטפלת במשפחה בשיטות המקצועיות שלי, ומביאה אותם לכדי שינוי, שהוא הישג טיפולי.

 

כחלק מרצון לתת ולחלוק ידע מקצועי בתחומי המשפחה והילדים בקרב ציבור רחב ככל האפשר, אני מרכזת ומנהלת את קבוצת הפורום 'הורים מתייעצים - גיל ההתבגרות' בפייסבוק. פורום זה מארח מומחים מנושאים שונים ומגוונים הנותנים מידע שימושי וטיפים, בנוסף להתייחסות לשאלות של הציבור הרחב. פרויקט זה הוא הבייבי שלי, ואני מזמינה אתכם להצטרף אל הפורום ולהיות בו חברים פעילים.

 

קצרה היריעה מלהכיל עוד מגוון גדול של נושאים שאני עוסקת בהם - מקצועית ואישית.

על מנת לשמוע ממני יותר, אתם יותר ממוזמנים לעשות LIKE לעמוד הפייסבוק של המרכז, לעקוב אחרי עדכונים ממני, ולקבל טיפים מעניינים בנושאי משפחה וילדים.

 

 

שלכם,

אתי ענבל סגרון.